Referencje

Pierwszy raz schudłam 35 kg bez efektu jojo. Regularne odżywianie się w połączeniu z genialnym preparatem odchudzającym Slimette pomogło mi pozbyć się tak wielu kilogramów w przeciągu 5 miesięcy !

tekst alternatywny tekst alternatywnytekst alternatywny
Najnowsze komentarze

Tabletki odchudzające na bazie jagód acai

optymalneJagody acai stały się bardzo popularnym dodatkiem w różnego typu suplementach diety. Dotychczasowe bazowanie producentów tych środków na tradycyjnych składnikach, jak zielona herbata, pieprz, l-karnityna czy guarana, nie zawsze dawało w pełni zadowalające efekty. Gdy świat oszalał na punkcie owoców acai okazało się, że jest to swoisty brakujący element tej „odchudzającej układanki”. Producenci postanowili wykorzystać cenne właściwości tych owoców i stworzyć preparaty multifunkcyjne, skoncentrowane i przez to niezwykle skuteczne.

Przede wszystkim skupiono się na cudownych właściwościach odchudzających tych brazylijskich, malutkich owoców. Wiele preparatów, jak choćby Silvets czy Acai Berry Extreme, wykorzystując wyciągi z jagód acai, uzyskało preparaty, które rzeczywiście walczą z tkanką tłuszczową. Owoce acai mają w sobie tę właściwość, że skutecznie przyspieszają przemianę materii. Szybciej pozbywamy się więc toksyn oraz ubocznych produktów procesu trawienia, zalegających często za długo w naszych organizmach. Jednocześnie, dzięki wysokim właściwościom odżywczym, suplementy odchudzające zawierające owoce acai nie powodują odwodnienia, ani też utraty składników mineralnych, lecz dodatkowo wzmacniają i odżywiają.

Wyciągi z acai stały się popularnym „wzmacniaczem” działania innych składników preparatów odchudzających, w efekcie czego powstały suplementy diety naprawdę skuteczne w walce z nadwagą. Osoby, które od wielu lat zmagały się z tkanką tłuszczową i brakiem zapału do ćwiczeń, po zastosowaniu tego typu suplementów poczuły chęć do uprawiania sportów, prowadzenia aktywnego trybu życia, spędzania wolnego czasu dynamicznie i czynnie. Wszystko to dzięki zawartości jagód acai, które w niesamowity sposób dodają energii i sił witalnych.

Tabletki na bazie wyciągu z jagód acai to nie tylko same właściwości odchudzające. Niektórzy boją się stosowania tego typu preparatów ze względu na niebezpieczeństwo odwodnienia organizmu, utraty elektrolitów, minerałów i składników odżywczych. Dzięki dodaniu do nich wyciągu z owoców acai, suplementy te zyskały na bezpieczeństwie stosowania, ponieważ owoce te są cennym źródłem witamin A, E, C, wszystkich witamin z grupy B, a także minerałów, witamin, białka i beta karotenu. Są to witaminy i mikroelementy najważniejsze w funkcjonowaniu naszego organizmu. Dzięki zastosowaniu wyciągów z owoców acai suplementy te stały się także bogatym ich źródłem.

Stosując je nie tylko idziemy w kierunku wymarzonej, szczupłej sylwetki, ale także dbamy o nasz wzrok i jakość widzenia, poprawiamy stan naszej skóry, włosów i paznokci, poprawiamy nawet sprawność seksualną. Preparaty odchudzające na bazie ekstraktów z owoców acai stały się bezpieczne i jeszcze bardziej skuteczne, a przy tym uzupełniają dietę w cenne składniki. Ponadto, pomagają w oczyszczaniu i odtruwaniu organizmu z toksyn, a dzięki wysokiej zawartości polifenoli i antyoksydantów (dziesięciokrotnie większa wartość niż w winogronach), zapobiegają rozwojowi wolnych rodników, które przyczyniają się do rozwoju komórek nowotworowych.

Tabletki odchudzające na bazie wyciągów z acai stały się bardzo popularnymi specyfikami ze względu na swą wszechstronność. Już nie musimy stosować specyfików na odchudzanie i uzupełniać ich innymi suplementami diety. Dzięki wysokiej zawartości wyciągów z cennych owoców acai, tabletki stały się wielofunkcyjnym, w pełni bezpiecznym preparatem, skutecznie zastępującym wiele innych. Teraz wystarczy jedna tabletka dziennie, by nie tylko walczyć z tkanką tłuszczową i przyspieszać przemianę materii, ale by jednocześnie uzupełniać swoją dietę w białko, minerały i witaminy, a nawet zapobiegać cukrzycy, miażdżycy czy nowotworom.acai_728x90_1

Dodaj komentarz