Referencje

Pierwszy raz schudłam 35 kg bez efektu jojo. Regularne odżywianie się w połączeniu z genialnym preparatem odchudzającym Slimette pomogło mi pozbyć się tak wielu kilogramów w przeciągu 5 miesięcy !

tekst alternatywny tekst alternatywnytekst alternatywny
Najnowsze komentarze

Odchudzanie

Jagodoptymalney acai zostały rozpowszechnione na całym świecie jako zbawienne dla naszego organizmu. Szereg witamin, minerałów i składników odżywczych oraz pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu ludzkiego pozwoliły na umieszczenie ich na liście jednych z najważniejszych produktów spożywczych na świecie.

Zanim jednak wszyscy dowiedzieli się o tych wszystkich cennych dla człowieka właściwościach, jagody acai podbiły serca przede wszystkim osób walczących z niechcianym tłuszczykiem. Kiedy po raz pierwszy świat usłyszał o tych niepozornych owocach, ich główną zaletą były właśnie właściwości odchudzające. Owoce te zawierają ogromną ilość błonnika pokarmowego (17 g błonnika na 100 g produktu). Błonnik przyspiesza funkcjonowanie całego układu metabolicznego, dzięki czemu nasza przemiana materii nabiera niebywałej prędkości, usuwając tym samym o wiele szybciej z organizmu wszelkie uboczne produkty procesu trawienia. Dzięki temu wszelkie tuczące składniki z pożywienia nie mają szans odkładać się w formie tkanki tłuszczowej.

Jagody acai, pomimo swych właściwości odchudzających, są produktem dość kalorycznym, jednak w procesie odchudzania tą kaloryczność wykorzystuje się na tej zasadzie, że spożywając niewielkie ilości dzienne tych cennych owoców, mamy szybkie poczucie sytości. Dzięki temu stanowią świetną przekąskę i alternatywę dla niezdrowego pożywienia. Dodając je np. do jogurtu czy sałatki, nasz mózg natychmiastowo otrzymuje informację o pełnym żołądku, a my przestajemy jeść. Mniejsze spożywane porcje posiłków równają się rzecz jasna mniejszej ilości pochłoniętych kalorii, a co za tym idzie- sprzyjają odchudzaniu. Dlatego jagody te stanowią tak cenny składnik uzupełniający dietę osoby pragnącej zrzucić zbędne kilogramy.

Jagody acai w naturalny sposób ograniczają nasz apetyt i chęć sięgnięcia po niezdrowe przekąski, a jednocześnie powodują odczuwalny wzrost energii witalnej i sił. To sprawia, że mamy większą ochotę na aktywny wypoczynek i uprawianie sportu, co nie tylko stanowi źródło przyjemności i sprzyja relaksowi, ale też oczywiście powoduje rozbijanie tkanki tłuszczowej i spalanie kalorii. Dzięki regularnemu spożywaniu tych owoców dostarczamy organizmowi więcej białka (w jednej jagodzie znajduje się go więcej, niż np. w całym kurzym jajku), które stanowi podstawowy budulec naszych mięśni. Lepiej odżywione i pracujące mięśnie, to efektywniej spalana tkanka tłuszczowa.

Wykonując nawet zwykłe, domowe czynności, jak odkurzanie czy sprzątanie, nasz organizm daje z siebie więcej energii, dzięki czemu ilość spalonych kalorii zwiększa się, lecz wysiłek, który podejmujemy, pozostaje ten sam. Nasz układ mięśniowy staje się bardziej wytrzymały i szybciej się regeneruje po wysiłku, co oznacza, że po treningu na siłowni nie musimy już obolali odpoczywać dwóch dni na kanapie, tylko już na drugi dzień mamy siłę, ochotę i energię, by dalej walczyć ze zbędnymi kilogramami. Zregenerowany organizm to większa wydajność podczas ćwiczeń i większa, życiowa siła do podejmowania kolejnych prób walki z tłuszczem. Nie poddajemy się już tak szybko, bo wciąż mamy ochotę na więcej.

Jagody acai są cennym pożywieniem o tzw. niskim indeksie glikemicznym, który jest zalecany osobom będącym na diecie. Nie powodują one nagłej ochoty na słodycze i nagłych napadów na jedzenie, tylko stabilizują nasz apetyt i regulują pracę układu pokarmowego. To zdecydowanie sprzyja utrzymaniu lub utracie wagi i zapobiega efektowi jo-jo. Regulując poziom cukru i tłuszczu we krwi, zapobiegają one niepohamowanej ochocie na fast-foody czy pełne cukrów prostych, niezdrowe przekąski.

odchudzanie-poczatek

Dodaj komentarz